instagram facebook
en de

STERCORE

STERCORE

Zdá sa až neuveriteľným snom, že STERCORE zo Slovenska boli nominovaní medzi 25 najlepších kapiel sveta v projekte NEXT GENERATION, ktorý každoročne pripravuje obrovská spoločnosť IMPERICON. Jedná sa však o realitu a táto možnosť tak dodáva kredit nielen samotnej kapele STERCORE a našej domácej scéne, či nášmu labelu Slovak Metal Army, ktorý STERCORE podporuje, ale hlavne snahe bandy z takzvaného východného bloku ísť bez rešpektu hore. Tvrdú prácu chalanov si už všimli na viacerých frontoch a spolupracovníci, porotcovia IMPERICON posunuli STERCORE do finále projektu NEXT GENERATION spomedzi viac ako 500 z kapiel celého sveta!

NEXT GENERATION je projekt zameraný na podporu najtalentovanejších hudobných skupín a možnosť prezentácie na festivaloch IMPERICON, zároveň tak možnosť získať grant na ďalšiu prácu kapely. IMPERICON tak dávajú vyniknúť tým najlepším! Hudobné festivaly a šnúry však nie sú jediným smerom, v ktorom spoločnosť vyniká. Produkuje totiž aj merch, clothing pre také hudobné veličiny ako Behemoth, Kreator, Metallica, Gojira, Arch Enemy, Trivium, Napalm Death, Cattle Decapitation a množstvo ďalších top kapiel svetovej scény. Internetový magazín IMPERICON denne navštevujú desaťtisíce priaznivcov a práve toto meno by sa malo stať obrovským prívalom energie pre Slovenské kapely, aby dokázali svoje zadky nakopnúť a makať na sebe rovnako ako to robia práve STERCORE, pretože už to, že boli nominovaní do TOP25 OBJAVOV SVETA je pre našu scénu obrovskou udalosťou.

Pokiaľ máte záujem dostať STERCORE ešte ďalej, môžete jej odovzdať svoj podporný hlas, aby sa stali NO 1 NA SVETE. Aby však nemohli kapelám pomáhať kadejaké internetové roboty, je nutné podporu odovzdať prostredníctvom svojej emailovej adresy a zapojiť sa tak do korektného pre kapelu zo Slovenska.

TOTO JE LINK PRE PODPORU SLOVENSKEJ BANDY STERCORE V PROJEKTE NEXT GENERATION:
https://www.impericon.com/cz/next-generation-2019-voting-bands/?fbclid=IwAR3St3YOJ7zy9eppvYVH18gc1y8hXBeO6m9AqK573sLBLCFvipOjx8z45uk

Naša scéna tak zažíva ojedinelé uznanie špičkovej svetovej komunity, ktorá sa okolo značky IMPERICON pohybuje. Ja osobne verím, že práve naši fanúšikovia zo Slovenska sú tak hrdí a uvedomelí, že posunú STERCORE na prvé miesto a na pódiá IMPERICON FESTIVALS s tými najväčšími kapelami dneška!

Tvrdú drinu STERCORE, ktorá zaujala porotu IMPERICON prezentuje najnovší video singel „Delirium“

V mene SLOVAK METAL ARMY ďakujeme každému fanúšikovi za priazeň a podporu a zároveň si želáme, aby každý, kto číta túto správu nielen zahlasoval, ale poskytol informáciu o možnosti hlasovať aj ďalším priateľom a priaznivcom tvrdej metalovej, HC či deathcore scény.

STERCORE:
https://www.facebook.com/stercore.slovakia/ 


Juraj Harin
Slovak Metal Army
www.slovakmetalarmy.sk
www.facebok.com/slovakmetalarmy/
www.immortalsouls.sk
https://www.facebook.com/ImmortalSoulsProductions/
https://slovakmetalarmy.bandcamp.com/

Zveřejněno: 5.3.2019