instagram facebook
en de

New Metal Collaboration

New Metal Collaboration

PRIŠIEL NÁŠ ČAS – NEW METAL COLLABORATION PREDSTAVUJE SVOJ ALBUM
Dolnokubínska kapela New Metal Collaboration (NMC) predstavuje svoj prvý debutový album s názvom Prišiel náš čas. Od roku 2019 formácia hudobníkov priebežne skladala piesne, natáčala videoklipy a čas vydania albumu práve nastal, a to pod taktovkou skúsených producentov z Randal Group Production - Jimiho Cimbalu a Ľubomíra Mazáka. Album obsahuje desať skladieb, ktoré už sú dostupné v digitálnej podobe prostredníctvom väčšiny streamovacích platforiem.
Na albume sa podieľalo niekoľko kvalitných hosťujúcich muzikantov - bývalý bubeník Peter Balušík, Tomáš Hollub (bicie) na Jimiho odporúčanie a Erich „Boboš“ Procházka (ústna harmonika). „Pre zaneprázdnenie nášho bubeníka Maťa sme ich k nahrávaniu vystriedali niekoľko, a najviac si ceníme nápad doplniť skladbu Svoj svet hľadám ústnou harmonikou, ktorá vnáša country prvok.“ prezrádza gitarista Džoro.
NMC – Svoj svet hľadám

Fanúšikovia sa môžu tešiť na skvelú metalovú muziku v podobe desiatich rôznorodých skladieb. Pri počúvaní si určite nájdete svoje obľúbené skladby, či už v podobe textov alebo gitarových riffov. Na oficiálnom youtube kanály si viete vychutnať dokonca 3 videoklipy a 2 lyric videa.

Džoro dopĺňa ako sa dostať k albumu: „Album bude k dispozícii aj v podobe USB kľúča s bookletom a darčekom (šnúrka na krk a tričko s logom kapely) v počte 200 ks, ktorý bude dostupný v predaji na FB stránke kapely a na koncertoch.
NOVÝ ALBUM NMC – PRIŠIEL NÁŠ ČAS NA SPOTIFY
https://open.spotify.com/album/7j11SvIkRM5XFUVa3MgQz0?si=W4xe_zmuTvW_jp47W96OgA
https://www.facebook.com/nmcbandofficial

 

Zveřejněno: 31.5.2023